Alem Ne Der? Sor Cevapla

Fikir alın Chip Dergisi

01 Ekim 2012
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaştıklarınıza gelen yorumların sıradanlığı artık canınızı sıkmaya başladıysa Alemneder. com’a mutlaka göz atın. Sitede paylaştığınız ve insanların fikrini almak istediğiniz konuları sadece yazan kişi ve sizin görüyor olmanız gerçekten de farklı bir paylaşım platformu. Alemneder.com ücretsiz ve kayıt olması gayet hızlı gerçekleştirilebiliyor. Denememek için bir neden yok.

Kar Amacı Olmayan Bir Alışveriş Sitesi webgezegeni.net

31 Ağustos 2012
Web gezegeni üzerinde bir çok alışveriş sitesi bulunuyor. Bunların bir çoğu kar amaçlı siteler. Tabiki konu alışveriş olunca kar etmek de normal diyebilirsiniz. Fakat bugün gezeceğimiz alışveriş sitesinin kar amacı yok. Nasıl mı olur? Çünkü bu bir "fikir alışverişi" sitesi.
Devamı...

Türkiye'nin Yeni Sosyal Platformu Alemneder.com kemalemreozdemir.blogspot.com

01 Eylül 2012
Tamamen tarafsız yanıt alabileceğiniz bir sosyal platform olması için çalıştığımız alemneder.com sizleri keyifli bir yolculuğa davet ediyor.
Devamı...

Alem ne der? http://hidrojan.blogspot.com/

03 Ağustos 2012
Başkasının bir şey hakkında ne düşündüğünü merak mı ediyorsunuz? Sizce herhangi bir konuda düşüncelerinizi mi paylaşmak istiyorsunuz? alemneder.com ile alem'in neler düşündüğünü öğrenebilirsiniz.
Devamı...
Arama